Contact

Hendrik Westerstraat 24
9791 CT Ten Boer

t: 050 306 29 00

info@groningerdorpen.nl

Openingstijden:

maandag t/m vrijdag 9.00-17.00u

Routebeschrijving naar Groninger Dorpen


Vertrekpunt  

    Wat kunnen wij voor jou doen?

    Input Groninger Dorpen coalitieakkoord nieuwe gemeente Eemsdelta

    Donderdag, 3 december 2020

    Op 18 november zijn de bewoners van de gemeenten Loppersum, Appingedam en Delfzijl naar de stembus geweest. Komende weken werken de coalitiepartijen aan het nieuwe collegeprogramma voor de nieuwe gemeente Eemsdelta. Groninger Dorpen had hierover graag een avond belegd waar onze leden in het gebied knelpunten, wensen en suggesties aan de toekomstige leden van de raad hadden kunnen voorleggen, maar corona gooide roet in het eten. In overleg met onze leden, heeft Groninger Dorpen daarom per brief een aantal adviezen meegegeven voor het coalitieakkoord aan de formerende partijen.

    De brief is hier te lezen.