Contact

Hendrik Westerstraat 24
9791 CT Ten Boer

t: 050 306 29 00

info@groningerdorpen.nl

Openingstijden:

maandag t/m vrijdag 9.00-17.00u

Routebeschrijving naar Groninger Dorpen


Vertrekpunt  

    Wat kunnen wij voor jou doen?

    Meindert Schollema overleden, burgemeester van het volk en bestuurslid Groninger Dorpen

    Zaterdag, 7 december 2019

    Het is stil in de dorpen van Groningen…Geschrokken, verdrietig en vol warme gevoelens wensen wij namens onze leden, ons bestuur en team, de familie en naasten van ons aller Meindert veel kracht en sterkte toe. Op vrijdag 13 december neemt de familie samen met iedereen die dat wil afscheid van Meindert.

    In 2017 kwam hij het bestuur van Groninger Dorpen versterken. Vanaf het begin heeft hij zich volop ingezet. Hij vertegenwoordigde onder meer Groninger Dorpen als bestuurslid binnen het Gasberaad. Hij kwam vol op voor de mensen in Groningen die door de gaswinningsproblematiek worden geraakt. Ook heeft hij bijgedragen aan het netwerk van zorgzame dorpen in Groningen.